Інформація для студентів-мешканців гуртожитків

Термін проживання у 2023/2024 навчальному році завершується 30 червня 2024 року.

Прийом заяв на проживання у 2024/2025 н. р. проводиться з 7 по 25 червня.

Для поселення на 2024/25 н. р. необхідно заповнити форму для реєстрації (з особистої корпоративної пошти студента) та прикріпити свою заяву, оформлену за зразком (приклад заяви). Наголошуємо, що заяву необхідно або написати від руки, або заповнити електронну заяву та поставити на ній власний підпис.

ФОРМИ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Студентам, які не мають потреби проживати в гуртожитку у 2024/2025 н.р. необхідно до 30 червня 2024 року здати кімнату, забрати особисті речі з гуртожитку, знятися з місця реєстрації та військового обліку в установленому порядку. Заяви студентів, які мають заборгованості розглядатися не будуть.

Студенти, що завершують навчання за ОС "Бакалавр" та не планують вступати на ОС "Магістр" повинні обов'язково знятися з місця реєстрації та військового обліку в установленому порядку до 30 червня 2024 р.

Наголошуємо, що у разі невиконання процедури подачі заяв у відведені терміни, студенти можуть бути поселені до гуртожитку за наявності вільних ліжко-місць після поселення першого курсу.

За детальною інформацією звертайтеся до Дирекції студмістечка чи пишіть свої запитання на пошту gurtinfo@knute.edu.ua

остання редакція 07.06.2024