Студентка ДТЕУ – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм і рекреація»

Попри складні часи, цьогорічний Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм і рекреація» (надалі – Конкурс) традиційно викликав значний інтерес у вітчизняному освітянському просторі. Організатором фінального етапу Конкурсу став Хмельницький національний університет.

На розгляд галузевої конкурсної комісії загалом було подано 44 студентські наукові роботи з багатьох закладів вищої освіти України. За підсумками попереднього академічного рецензування до фіналу Конкурсу було відібрано 20 найкращих робіт, відкритий захист яких відбувся 06 червня 2024 року в форматі підсумкової науково-практичної конференції.

До фіналу потрапили одразу дві роботи студентів Державного торговельно-економічного університету (ОП «Міжнародний туризм»):

• Лілії Пискун – на тему «Диджиталізація маркетингової діяльності туристичних підприємств у глобальному середовищі» (науковий керівник – доц., канд. екон. наук Сергій Хлопяк);
  • Вероніки Коновал – на тему «Штучний інтелект у роботі менеджера з туризму: сучасний стан та перспективи розвитку» (науковий керівник – доц., канд. держ. упр. Сергій Кравцов).

За результатами захисту найвищий рейтинговий бал серед усіх учасників Конкурсу та Диплом І ступеня отримала студентка 4 курсу факультету технологій та бізнесу ДТЕУ Лілія Пискун.

Повна інформація про результати Конкурсу за посиланням.

Щиро вітаємо переможницю, зичимо нових творчих здобутків та успішної реалізації наукових задумів!

Хлопяк С. В., доцент кафедри туризму
та менеджменту креативних індустрій ДТЕУ