Круглий стіл «Належна обачність з корпоративної сталості: поворотна зміна в ЄС та її вплив на бізнес в Україні»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого в партнерстві з Міністерством економіки України, Державним торговельно-економічним університетом та Ресурсним центром з бізнесу і прав людини 30 травня на базі Державного торговельно-економічного університету провели круглий стіл «Належна обачність з корпоративної сталості: поворотна зміна в ЄС та її вплив на бізнес в Україні». Захід відбувся за підтримки проєкту Horizon Europe Rebalance.

Під час круглого столу обговорено такі питання: які основні положення Директиви ЄС із належної обачності щодо корпоративної сталості й порядок її імплементації; які зміни вже зумовила Директива, і готовність бізнесу в ЄС і поза межами ЄС до цих змін; як програми відновлення України пов’язані з належною обачністю щодо корпоративної сталості; як Україна може посилити позиції українського бізнесу; яким є перелік базових питань щодо належної обачності в умовах війни і післявоєнної відбудови; та інші.

Дякуємо нашим партнерам за довіру на шляху до Європейської інтеграції та сподіваємося на продовження плідної співпраці!

Віктор Михайловський, заступник декана
факультету міжнародної торгівлі та права

остання редакція 11.06.2024