Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2023–2024 навчальному році проходив на базі Національного університету «Чернігівська політехніка». Участь у конкурсі брали 82 автори, які надіслали 73 наукові роботи.

Здобувачка освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Анастасія Черевань (4 курс, 2 група ФФО) презентувала наукову роботу за темою «Особливості бухгалтерського обліку та оподаткування ІТ-підприємств в Україні». За результатами рецензування наукових конкурсних робіт рішенням Галузевої конкурсної комісії Черевань Анастасії було присуджено Диплом ІІ ступеня.

Дякуємо за якісну підготовку до конкурсу науковому керівнику, канд. екон. наук, доценту кафедри обліку та оподаткування Шаповаловій Аллі Павлівні!

Вітаємо Анастасію та бажаємо нових творчих пошуків і здобутків, наснаги та вагомих успіхів і перемог на науковому шляху!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.

остання редакція 13.06.2024