Онлайн-семінар «Збереження та розвиток України в умовах війни і миру»

Кафедра статистики та економетрії факультету фінансів та обліку ДТЕУ  06–11 червня 2024 року провела науковий онлайн-семінар «Збереження та розвиток України в умовах війни і миру».

Метою заходу було обговорення етапів становлення та розвитку української держави, сучасного соціального, економічного, демографічного та екологічного становища країни, перспектив повоєнної відбудови України із урахуванням теоретичних та практичних аспектів відбудови зарубіжних країн у повоєнні часи.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Державного торговельно-економічного університету доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Анатолій Мазаракі та декан факультету фінансів та обліку доктор економічних наук, професор Тетяна Канєва.

Модератором конференції була Валентина Рязанцева, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри статистики та економетрії.

З доповідями, які охопили широкий спектр питань щодо розвитку української держави, сучасного стану країни в умовах війни та повоєнної відбудови, виступили учасники заходу:

• Пирожков С. І., д-р екон. наук, проф., академік НАН України, завідувач кафедри статистики та економетрії ДТЕУ;
  • Хамітов Н. В., д-р філос. наук, проф., член-кореспондент НАН України, провідний науковий співробітник Інституту філософії імені Г.С. Сковороди;
  • Дембіцький С. С., д-р соц. наук, член-кореспондент НАН України, заступник директора Інституту соціології НАН України;
  • Моторин Р. М., д-р екон. наук, проф.;
  • Рязанцева В. В., канд. фіз.-мат. наук, доц.
  • Ружицький І. С., канд. фіз.-мат. наук, доц.
  • Головач Н. А., канд. екон. наук, доц.
  • Міщенко Я. О., канд. екон. наук, доц.
  • Антонюк О. А., старший викладач

Учасники онлайн-семінару розглянули актуальні, теоретичні, практичні та методологічні аспекти існування країни в умовах війни, висловили практичні рекомендації щодо адаптації до сучасних викликів, забезпечення соціальної відповідальності суспільства, зростання конкурентоспроможності економіки України та сприяння євроінтеграційним процесам.

В онлайн-семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти усіх факультетів ДТЕУ.

Це були дні, сповнені єднання, знань та натхнення!

Дякуємо всім, хто був з нами!

остання редакція 14.06.2024