Експертна комісія ZEvA схвально оцінила підготовку бакалаврів з менеджменту в ДТЕУ

Експертна комісія німецької акредитаційної агенції ZEvA, яка протягом 13-14 червня 2024 року працювала в Державному торговельно-економічному університеті, схвально оцінила якість підготовки бакалаврів за 8 освітніми програмами ДТЕУ:

• Менеджмент антимонопольної діяльності
  • Менеджмент персоналу
  • Промисловий менеджмент
  • Торговельний менеджмент
  • Управління бізнесом
  • Менеджмент туристичного та готельно-ресторанного бізнесу
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  • Міжнародний менеджмент

ZEvA – провідна німецька акредитаційна агенція, що є членом-засновником Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA) та Європейського консорціуму з акредитації у сфері вищої освіти (ECA), повним членом Міжнародної мережі агентств із забезпечення якості вищої освіти (INQAHEE), Мережі агенцій із забезпечення якості вищої освіти Центральної та Східної Європи (CEENQA) та зареєстрована в Європейському реєстрі забезпечення якості вищої освіти (EQAR). Вона є єдиною акредитаційною агенцією з переліку, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України №554-р від 10 липня 2019 року, що визнається QS World University Ranking.

Знак якості ZEvA – це гарантія якості вищої освіти та визнання вашого диплому в Європі та світі!

остання редакція 18.06.2024