Студентка ФФО серед переможців міжнародного конкурсу наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»

Студентка 1-го курсу магістратури факультету фінансів та обліку Ірина ЩЕРБИНА отримала диплом ІІ ступеня на XІ Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Конкурсантка проводила наукове дослідження за актуальною тематикою «Рейтингові системи оцінки діяльності банків», її доробок досить високо оцінило експертне журі, до складу якого увійшли науковці та практики. Наукове керівництво студентською роботою на конкурс здійснювала доцент кафедри банківської справи Людмила ГЕРБИЧ.

Організатор конкурсу – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Захист наукових робіт відбувся в режимі онлайн 6 червня 2024 року. До фіналу було відібрано 15 наукових робіт з 13 провідних ЗВО України шляхом застосування подвійного рецензування зашифрованих робіт.

Вітаємо пані Ірину з високою оцінкою її наукових здобутків.

Людмила ГЕРБИЧ,
доцент кафедри банківської справи