До уваги студентів-мешканців гуртожитків ДТЕУ

У період з 21 по 26 червня (включно) здійснюється прийом заяв на проживання в гуртожитках у липні 2024 року.

Студентам, які мають бажання проживати у гуртожитку в липні 2024 р. необхідно написати відповідну заяву (приклад заяви).

Звертаємо увагу, що у зв’язку з початком навчального року з 5 серпня, студенти І-ІІІ курсу ОС «бакалавр» та І курс ОС «магістр» подають заяви лише на липень місяць. Наголошуємо, що без підписаної заяви на наступний рік (для студентів І-ІІІ курсу ОС «бакалавр» та І курс ОС «магістр») – заяви на липень не будуть розглядатися!

Студенти IV курсу ОС «бакалавр», що планують вступ на магістратуру в ДТЕУ,  мають право залишитися проживати в гуртожитку на літній період (у липні-серпні). Для цього необхідно разом з заявою надати копію екзаменаційного листа з Приймальної комісії ДТЕУ.

Вартість проживання в літній період (за один місяць):

• Гуртожиток №1 - 1856 грн
  • Гуртожиток №2 - 1801 грн
  • Гуртожиток №3 - 1825 грн
  • Гуртожиток №4 - 1879 грн
  • Гуртожиток №6 - 1882 грн
  • Гуртожиток №7 - 1991 грн

Порядок підписання заяв:

1. написану від руки заяву необхідно підписати у завідувача гуртожитку та отримати рахунок на оплату;
  2. у разі написання пільгової заяви, необхідно підтвердити пільгу та завізувати заяву у відділі обліку студентів (А-138);
  3. здійснити оплату;
  4. надати копію квитанції про оплату та підписати заяву у директора студмістечка;
  5. надати заяву до відділу організаційно-виховної роботи Центру молодіжної та інформаційної політики (А-346) та підписати заяву;
  6. надати заяву проректору з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Кулікову Олексію Петровичу (4 гуртожиток).

За детальною інформацією звертайтеся до Дирекції студмістечка чи пишіть свої запитання на пошту gurtinfo@knute.edu.ua

остання редакція 21.06.2024