Освітня програма «Облік, оподаткування та аудит» отримала акредитацію АССА (Association of Chartered Certified Accountants)

ACCA (Association of Chartered Certified Accountants – Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) – найбільша і найпоширеніша у світі міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників з обліку, оподаткування, аудиту, фінансів та створила міцну репутацію у професійних колах за 120 років свого існування. АССА налічує близько 252 500 членів та 526 000 студентів у 180 країнах світу.

Кваліфікація АССА визнана Євросоюзом та ООН. Навчаючись у Державному торговельно-економічному університеті, ви можете отримати міжнародну кваліфікацію, що сприятиме професійному зростанню та можливості набуття статусу повного членства в АССА після завершення навчання. Висловлюємо вдячність АССА та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю для розвитку професії бухгалтерів та аудиторів!

Фоміна О. В.,
д-р екон. наук, проф.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування

остання редакція 28.06.2024