Своє.ІТ 2024

Державний торговельно-економічний університет вдруге став учасником масштабної події – шоуруму українського програмного забезпечення https://svoe.it.

Представники кафедри журналістики та реклами й інформаційного сектору Творчого рекламного об’єднання студентів 14 червня 2024 року взяли участь у масштабній офлайн-події «Своє.ІТ 2024», де було протестовано понад 50 програм українських компаній-розробників.

Захід організував партнер університету GigaCloud – лідер хмарного ринку України на території Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

У фокусі опинилися не тільки програми для бухгалтерського обліку, CRM, ERP та документообігу, а й нішеве програмне забезпечення для різних сфер бізнесу – логістики, HoReCa, маркетингу, агросфери тощо.

Учасники мали змогу протестувати софт, який буде корисний саме для бізнесу, доєдналися до виступів спікерів та презентацій продуктів, відчули дух зйомок, зробили фотозвіти, висвітлили події на платформах соціальних мереж за програмою заходу.

Особлива подяка організаторам події: CEO GigaCloud Назарію Курочку, Head of Marketing GigaCloud Анастасії Менайловій та представникам ДТЕУ – доктору економічних наук, професору гаранту освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» кафедри журналістики та реклами Файвішенко Діані, за інформаційну та технічну підтримку – учасникам Творчого рекламного об’єднання студентів: Христині Гелеті, Єві Файвішенко, Хавро Назару, Вербицькій Маргариті, Пономарьовій Уляні, Волощук Марії, Назарчук Марʼяні, Черевко Тетяні, Новосьолову Максиму, Лебеденку Валерію.

Чекаємо на нові події, нові знання!

Приєднуйся і дій!

Діана Файвішенко,
завідувачка кафедри журналістики та реклами

остання редакція 01.07.2024