Регіональна конференція ректорів закладів членів Університетського Агентства Франкофонїї (AUF) у Центральній і Східній Європі

27-28 червня 2024 року проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Анжеліка Герасименко взяла участь в роботі Регіональної конференції ректорів закладів членів Університетського Агентства Франкофонїї у Центральній і Східній Європі. Серед учасників конференції – ректори та проректори провідних університетів Албанії, Болгарії, Грузії, Молдови, Північної Македонії, Польщі, Румунії, Словаччини, України, Хорватії.

На конференції обговорювалася Стратегія AUF на наступні 5 років, програма франкофонної мобільності, а також проблеми інтернаціоналізації досліджень, виклики, які у дослідницькому середовищі постають під впливом штучного інтелекту та кібер-загроз, шляхи їх подолання.  Визначено пріоритети спільних проєктів в країнах центральної та східної Європи, накреслено дорожню карту їх реалізації.

остання редакція 02.07.2024