Початок нового навчального року

Увага! Важлива інформація щодо початку нового навчального року 2024/25!

Шановні студенти!

Всі ми знаходимося у важких умовах, спричинених військовою агресією проти нашої країни. Одним із  наслідків стали ускладнення  в енергетичній галузі. Університет робить значні зусилля задля забезпечення безперебійного електро-, тепло-, водопостачання. Однак умови зимового періоду суттєво ускладнять ситуацію. Саме тому доцільно максимально використовувати літній час.

За рекомендацією Міністерства освіти і науки України, з метою раціонального використання природних джерел енергії ми починаємо новий 2024/25 навчальний рік для здобувачів 2-4 курсів 5 серпня 2024 року.

Відповідно 1 семестр завершиться в кінці листопада.

Канікулярний період у зимовий час буде подовжено.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації.
Ми робимо все можливе, щоб забезпечити якісне й безпечне навчання для всіх.

Бережіть себе!

остання редакція 04.07.2024