Студенти КНТЕУ успішно виступили на Дев'ятому Українському студентському фестивалі реклами

19 грудня у Києві відбувся 9-й Український студентський фестиваль реклами. Численні учасники Фестивалю, які приїхали з усієї України, з міст Росії та Республіки Білорусь змогли познайомитися із кращими роботами творчого конкурсу 9-го УСФР, взяти участь у церемонії нагородження, пройти курс навчальної програми майстрів рекламно-маркетингової сфери.

На творчий конкурс Фестивалю цього року надійшла рекордна кількість робіт - понад 1500. УСФР зберіг свою позицію одного з наймасовіших і найпопулярніших фестивалів на теренах СНД і зібрав рекордну кількість робіт. 122 вищі навчальні заклади України, Росії, Білорусії, Бельгії, США були представлені на УСФР. 158 учасників стали лауреатами Фестивалю. Творчий конкурс проходив по трьом темам партнерів заходу: «Міжнародний Рік Співпраці з питань Води», партнер номінації - Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні; «Для здоров'я щодня три продукти з молока», партнер номінації - Всеукраїнський соціальний проект «Три молочних продукти на день»; «Збережи свій зір разом з соціальнім додатком "Добре Бачу"!». Творчий конкурс проводився також на вільні теми в семи технологічних номінаціях: проект комплексної рекламної кампанії, відеореклама, зовнішня і друкована реклама, фірмовий стиль, нестандартні види реклами, інтернет-реклама.

Тим вагоміший і приємніший успіх студентів нашого університету.

Серед переможців 9-го УСФР такі наші колеги:

Тематична номінація «Збережи свій зір разом з соціальним додатком «Добре Бачу»!»

1-е місце – Хмель Богдан (4-й курс, 12 гр.) Король Богдан (4-й курс, 12 гр.) за роботу «Добре бачу».

Тематична номінація «Для здоров’я щодня три продукти з молока»

1-е місце – Маркетинг-клуб «Le Mark» Юрчак Едуард (аспірант кафедри маркетингу та реклами), Орел Анна (5-й курс, 9 гр.) Гончаренко Анна (5-й курс, 9 гр.) за роботу «Один, два, три»;

2-е місце - команда «Lobster» – колектив студентів під керівництвом Світлани Гребенюк (Левицька Анна, Гильова Юліана, Гордієнко Олена, Кравченко Вероніка, Чубар Ірина, Дмитревич Тетяна, Труш Олександр, Близнюк Василь, Макаревич Ярослав, Магдик Євген; усі – 2-й курс, 1 гр.) за роботу «Supermilk».

Тематична номінація «Міжнародний Рік Співпраці з Питань Води» (партнер номінаціїПредставництво ООН в Україні)

3-є місце – Хмель та Король Богдан (4-й курс, гр. 12) за роботу «Природа подарувала тобі чисту воду – збережи її».

Номінація «Відеореклама»

диплом журі - команда «ЛимонAD» Шехайтлі Христина, Нестеров Євген, Синиця Ігор (5-й курс, 8 гр.) за роботу «+1 в КАРМУ».

Номінація «Зовнішня реклама»

2-е місце - Маркетинг-клуб «Le Mark» Юрчак Едуард (аспірант кафедри маркетингу та реклами), Орел Анна (5-й курс, 9 гр.) Гончаренко Анна (5-й курс, 9 гр.) за роботу «Економність»;

диплом журі - Коноводова Анна (3-й курс, 1 гр.) за роботу «Дзеркало».

Номінація «Друкована реклама»

3-е місце - команда «Lobster» - колектив студентів під керівництвом Світлани Гребенюк (2-й курс, 1 гр.) за роботу «I can’t FEEL», серія з 3-х робіт.

Номінація «Реклама, створена школярами» (партнер номінації - КНТЕУ)

диплом-подяку, як керівник студентських робіт, поданих на Фестиваль, отримала Алданькова Г.В. (ст. викладач кафедри маркетингу та реклами).

Не тільки цікавою, але і практично насиченою стала цього року освітня програма майстер-класів та презентацій. Назвемо лише деякі імена і компанії: Анже Йереб, Ірина Золотаревич, Ангела Піддубна, Едуард Андрейченко... Вони провели прекрасні майстер-класи. Презентації своїх проектів представили: Тетяна Пецко, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар», та представники Всеукраїнської соціального проекту «Три молочних продукти на день» Європейської Бізнес Асоціації. Активними учасниками майстер-класів були й студенти КНТЕУ.

Вітаємо учасників та переможців і до зустрічі на 10-му (Ювілейному) УСФР в 2014-му році!

19.12.2013
adv