Долучайся до ЦСО «А» СБУ!

Приєднуйся до одного з кращих спецпідрозділів з гідним грошовим та соціальним забезпеченням. ЦСО "А" СБУ розширюється та оголошує набір за різними спеціалізаціями.
Навіть якщо ти цивільний без військового досвіду, досвідчені командири забезпечать якісну підготовку та найкраще застосування твоїх навичок, обирай напрям, де ти можеш бути найбільш ефективним: військовий, медичний, інженерний, IT, зв'язок, телекомунікації, аналітичний, логістичний, гуманітарний та інші.

Деталі за телефоном: +380930596284

15.07.2024