ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Перемога СК "Меркурій" на Європейських студентських іграх

Загальна інформація

Збірна команда ДТЕУ з футболу СК "Меркурій" продовжує здобувати перемоги на міжнародному рівні. Цього разу наші футболісти відзначились на Європейських студентських іграх 2024, що проходили в Угорщині.

"Меркурій" йшов до перемоги впевнено протягом всіх ігор турніру. Спочатку на груповому етапі наша збірна з рахунком 4:0 здолала команду Університету Фан Фолі (Албанія), потім перемогла у матчі з Університетом Ювяскюля (Фінляндія) і зіграла внічию з Університетом Орлеана (Франція) – 1:1.

У чвертфіналі з рахунком 1:0 ми святкували перемогу над Університетом Спліта (Хорватія). А у півфіналі проти господарів турніру – Університету Деберецена, основний час переможця не виявив – нічия з рахунком 1:1, проте у серії після матчевих пенальті воротар ДТЕУ Ярослав Проценко тричі здійснив яскраві сейви і команда вийшла у фінал.

Вже 17 липня у фінальній грі проти Університету Вюрцбург (Німеччина) основний час завершився з рахунком 0:0, а у екстра таймах СК "Меркурій" відзначився двічі і виборов перемогу.

Безмежно пишаємося нашою збірною! Ви – спортивна гордість не лише університету, а й всієї країни!

Вітаємо футболістів і тренерський штаб СК "Меркурій" з черговою перемогою і бажаємо ще більше нових звершень!