Навчання в докторантурі або аспірантурі Бізнес-школи Вільнюського університету

Повідомляємо про можливість навчання молодих дослідників з України у Бізнес-школі Вільнюського університету (VU BS). Шукають потенційних кандидатів на отримання гранту, за яким пропонується унікальний шанс продовжити навчання в докторантурі або аспірантурі Бізнес-школи Вільнюського університету.

Це можливість для молодих українських науковців, які прагнуть продовжити свої дослідження та академічну кар’єру в міжнародному середовищі. Грант дозволить отримувачу переїхати до Вільнюса та зануритися в енергійну академічну спільноту.

Інформацію можна знайти за посиланням...

Кінцевий термін подачі заявок – початок вересня, але потенційні кандидати на навчання мають заявити про бажання взяти участь у програмі до кінця липня.

26.07.2024
остання редакція 26.07.2024