Обрано нового голову Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ

20 грудня 2013 року відбулися звітно-виборчі збори Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету.

На зборах були присутні 25 членів Товариства, що склало більше 60% їх загальної кількості.

Порядком денним зборів було передбачено розгляд двох питань:

1)    звіт голови Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ Думікяна Артура за результатами роботи в 2013 році;

2)    вибори голови Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ.

На зборах були присутні проректор з наукової роботи Мельниченко С.В. та начальник науково-дослідної частини Корольова-Казанська О.В.

Звіт голови Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ Думікяна Артура схвалено.

За результатами проведеного відкритого голосування новим головою Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ обрано Білякову Вікторію Павлівну – аспірантку кафедри фінансового аналізу та контролю КНТЕУ.

Бажаємо новообраному голові Товариства натхнення, оптимізму, енергії, сил у такій нелегкій, але цікавій та важливій науковій діяльності, а також потужної, творчої, сповненої ідей команди!

20.12.2013
Vita