ДТЕУ в ТОП-5 лідерів серед усіх ЗВО України

За результатами чергового етапу цьогорічної вступної кампанії станом на 8:00 31 липня 2024 року ДТЕУ знову обійняв лідерські позиції за кількістю поданих заяв вступниками.

Загалом в Україні понад 180 тис. вступників подали 624 797 заяв на вступ до закладів вищої освіти для здобуття освітнього ступеня "бакалавр". До Державного торговельно-економічного університету ж надійшло 19 253 заяви.

Тож, за проміжними результатами вступної кампанії 2024 університет має наступні показники:

• I місце – серед економічних ЗВО країни;
  • III місце – серед столичних навчальних закладів;
  • V місце – серед усіх закладів вищої освіти країни.

Вже вкотре ДТЕУ входить до п’ятірки найпопулярніших ЗВО країни, підтверджуючи позиції лідера національної вищої школи, європейський рівень якості освіти і, найголовніше – визнання та прихильність майбутніх студентів!

31.07.2024
2084