Гордість родини Державного торговельно-економічного університету

Вітаємо студенток ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» Пострелко Уляну та Пострелко Варвару з визначними та заслуженими перемогами!

Уляна посіла 1 місце серед стернових дівчат (капітанів) та 2 місце у загальному заліку з вітрильного спорту (клас Кадет) Чемпіонату світу 2024 року!

Варвара здобула перемогу в Юніорському Чемпіонаті України 2024 року з вітрильного спорту (клас ILKA).

Феєрична перемога для України в цей воєнний час заслуговує на оплески колективів коледжу та Державного торговельно-економічного університету.

Вітаємо з яскравими досягненнями! Шлях до перемоги завжди найважчий. Нехай ці перемоги будуть одними з багатьох звершень.

Пишаємося вами, дівчата, та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

14.08.2024
остання редакція 14.08.2024