Старт бізнес-симуляції 2024 2025

На початку серпня 2024 року на майданчику Навчально-наукового центру бізнес-симуляції (ННЦБС) ДТЕУ розпочався освітній процес для студентів 4 курсу ФЕМП, ФТМ, ФМТП, ФФО, ФІТ, ФТБ щодо вивчення дисциплін «Практичний курс «Бізнес-симуляція» та «StartUp-тренінг».

Цьогоріч 1500 студентів будуть здобувати знання та набувати практичних компетентностей з використанням інтерактивних, імітаційних освітніх технологій у ННЦБС.

Під час вступних занять до курсів «Бізнес-симуляція» та «StartUp-тренінг» студенти ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу на платформі Microsoft Teams, із загальною концепцією та сценарієм бізнес-симуляції, ігровою легендою.

Особливістю діяльності ННЦБС є активне залучення представників торговельного бізнесу та бізнесу у сфері гостинності до менторства й практичного консультування студентів.

До основних компаній бізнес-менторів належать інноваційні партнери ДТЕУ: ТОВ «Епіцентр-К», ТОВ «Новус-Україна», торговельна мережа «Територія мінімальних цін», мережа дитячих магазинів «АНТОШКА». У 2024‑2025 навчальному році до бізнес-менторства долучилася торговельна компанія «Varus».

Усі учасники процесу бізнес-симуляції ‑ студенти, викладачі та бізнес-ментори ‑ провели вступні зустрічі, обговорили ролі у бізнес-симуляції та спланували заходи зі створення віртуальних магазинів, стартапів і бізнес-проєктів.

Бажаємо студентам Навчально-наукового центру бізнес-симуляції нового й цікавого досвіду навчання та розвитку своїх професійних і бізнес-компетентностей.

Працюємо заради майбутнього України!

Директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ,
канд. екон. наук, доцент Оксана Трубей