Творити добро

26 грудня 2013 року студенти КНТЕУ стали Дідами Морозами та Снігуроньками для 25 дітей з дитячого будинку у селі Червона Мотовилівка Київської області. Коли ж іще, як не перед новорічними святами, людина може творити добро? А для діток, які не мають батьків, це особливий час, адже вони свято вірять у дива та чекають гостинців. Студенти, безумовно, подарували новорічну казку дітлахам, поспілкувалися з ними та, звичайно ж, ніхто з грайливих малюків не залишився без дарунка. Прекрасно, коли ти можеш подарувати казку людині, яку вперше бачиш, коли ти відчуваєш її щирість і тепло. На знак подяки дітки заспівали новорічну пісеньку та побажали студентам усього найкращого наступного року. Творіть дива та вірте в них, адже вони навколо нас!

26.12.2013
Vita