Гостьова лекція «Практичні аспекти оцінки вартості бізнесу»

20 вересня 2024 року

платформа ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 495 654 0020
  • Пароль: 857355

Наталія Драмарецька – сертифікований оцінювач, REV. Старший оцінювач, керівник проєктами ТОВ «Нексія ДК. Оцінювальні послуги» (мережа Nexia International).

Микола Можировський  сертифікований оцінювач, фахівець з оцінки та верифікації Звітів з оцінки в банківській сфері та під час зовнішнього аудиту підприємств. Менеджер з оцінки та бізнес-моделювання ТОВ «Крестон Україна Валюейшн» (мережа Kreston Global).

Людмила Сімонова  провідний акредитований член Американського Товариства Оцінювачів, член Ради з Міжнародних стандартів оцінки, PhD.

Детальніше про захід:

Питання теми:

1. Основні складові грошового потоку в дохідному підході. Принципи побудови прогнозів. Практика розрахунку вартості бізнесу за методом ринкових мультиплікаторів.
  2. Власний, позиковий та весь інвестований капітал. Enterprise value, Market capitalization, Book value. Види грошових потоків. Розрахунок ставки дисконтування та ставки капіталізації в бізнесі. CAPM/WACC. Номінальна/реальна ставка дисконтування. Взаємозв’язок валюти грошового потоку та валюти ставки дисконтування.
  3. Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку 36 (IAS 36). Зменшення корисності активів, ознаки їх знецінення. Проведення тесту на знецінення активів підприємства.

Контакти організаторів

Ганечко Ірина Григорівна