Навчання в Бізнес-школі «Ауденсія» (м. Нант, Франція)

У рамках угоди про обмін між Державним торговельно-економічним  університетом та Бізнес-школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) оголошується конкурсний відбір за програмою студентського обміну для бакалаврів.

Можливі курси для вивчення:

• Контроль управління  (5 ECTS).
  • Підприємницький проєкт і бізнес-план ( 4 ECTS).
  • Стратегічне управління  (5 ECTS).
  • Бізнес-симуляція  (3 ECTS).
  • Фінансовий аналіз  (5 ECTS).
  • Досвід клієнтів і брендинг  (4 ECTS).
  • Європейське бізнес-середовище та культура  (5 ECTS).

Більш детально можна ознайомитися за посиланням.

Навчання за семестровою програмою студентського обміну (для бакалаврів) – безоплатне. Витрати, пов’язані з перебуванням за кордоном (проживання, харчування, транспорт та інше), – власним коштом здобувачів вищої освіти.

Основними вимогами є:

1. Навчання на 3 курсі за освітнім ступенем «бакалавр» (на момент участі у програмі).
  2. Володіння англійською мовою на рівні В2 (бажана наявність сертифіката, який підтверджує рівень).

Претенденти на семестрове навчання за кордоном повинні подати до 04 жовтня 2024 року на пошту o.karpan@knute.edu.ua такі документи:

1. Копію закордонного паспорта.
  2. Виписку з оцінками (з перекладом на англійську мову).
  3. Характеристику від факультету (з перекладом на англійську мову).
  4. CV у форматі Europass (англійською мовою).
  5. Мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою).
  6. Сертифікат, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою (за наявності).

Інформацію про університет можна отримати за посиланням: https://www.audencia.com/en

18.09.2024
остання редакція 18.09.2024