Екскурсія студентів ФФО до ПроКредит Банку

Для студентів 2 курсу факультету фінансів та обліку, які навчаються за освітньою програмою «Банківський бізнес», 23 вересня 2024 року було проведено виїзну екскурсію до одного з найсучасніших відділень АТ «ПроКредит Банк». Супроводжувала їх доцент кафедри банківської справи Лідія Белянко, кандидат економічних наук. Зустрів студентів провідний менеджер відділення по роботі з бізнес-клієнтами, який розповів про банк та його історію, про організаційні питання структури та особливості основних операцій, принципи обслуговування фізичних та юридичних осіб і ключові засади взаємодії з клієнтами. Після прослуховування цікавої розповіді студенти зіграли в командну бізнес-гру «Розбудуй свій бізнес».

Наприкінці екскурсії студентів зацікавила інформація про перспективу проходження практики та подальшого успішного працевлаштування у банку.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам ПроКредит Банку за змістовну екскурсію та можливість формувати вектори професійної самовизначеності у студентів!

Лідія БЕЛЯНКО, кандидат економічних наук,
доцент кафедри банківської справи