Надихаюча зустріч із представниками Національної поліції України в стінах університету

Національна поліція України – гарант спокою та порядку, а її представники щодня ризикують своїм життям, в тому числі на передовій, захищаючи та виборюючи кожен міліметр нашої рідної землі. Для Державного торговельно-економічного університету Нацполіція ще й важливий стейкголдер, що активно залучається в розробку та актуалізацію освітніх програм, наповнення навчальних дисциплін тощо.

8 жовтня 2024 року відбулась зустріч представників Об'єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють» зі студентами, викладачами та співробітниками університету. Протягом заходу учасники дізнались детальніше про історію створення бригади, її матеріальне забезпечення та почули щемливі та героїчні історії з поля бою. Подібні зустрічі дозволяють не лише особисто подякувати захисникам та захисницям України за їх подвиг, але й вкотре наголосити на критичній важливості волонтерства, благодійних і соціальних проєктів, щохвилинної та невтомної праці задля Перемоги.

Підтримуємо Сили Оборони України! Переможемо! Слава Україні!

08.10.2024
остання редакція 09.10.2024