Професійне вигорання працівників в умовах війни: вебінар Таїс Алєйнікової

Професіоналізм працівників здебільшого визначає успішність функціонування сучасних підприємств, є вагомим чинником підвищення їхньої залученості та мотивації до продуктивної праці. В умовах війни його цінність стала особливо відчутною для керівників, які втратили частину професійних кадрів, зокрема внаслідок міграції та переміщення в інші регіони.

Саме тому актуальність проблеми професійного вигорання працівників щороку зростає, а тематичний вебінар HR-директора продуктової IT-компанії «NetHunt CRM» Таїс Алєйнікової, що відбувся 3 жовтня 2024 року, став корисним івентом для студентів 3 курсу ФТБ ОП «Готельно-ресторанна справа» та 4 курсу ФЕМП ОП «Менеджмент персоналу» на лекційних заняттях з дисциплін «Управління кар’єрою» та «HR-менеджмент».

Під час зустрічі харизматична спікер познайомила всіх учасників із організаційними підходами до проблеми професійного вигорання, розповіла про свій кар’єрний шлях та причини міжорганізаційного переміщення, обґрунтувала відмінності професійного та емоційного вигорання, їхні причини та наслідки в умовах війни, підкреслила особливості втоми як фактора зниження продуктивності праці персоналу, надала практичні поради щодо розпізнання перших ознак вигорання на роботі та його уникнення, а також психологічної підтримки емоційної стабільності.

Дякуємо Таїс Алєйніковій за зустріч, цікаву презентацію практичного актуального матеріалу, за відповіді на запитання та контакти для подальших комунікацій.

Усім учасникам події бажаємо успіхів у розвитку професійної кар’єри без вигорання та сподіваємося на постійні зустрічі для ведення діалогу.

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
кандидат економічних наук,