Семінар для працівників Державної інспекції архітектури та містобудування України

В Інституті вищої кваліфікації ДТЕУ 09 жовтня 2024 року пройшов семінар на тему «Діагностика, профілактика та корекція професійного вигорання працівників». Захід організований на замовлення Державної інспекції архітектури та містобудування України. У семінарі взяли участь 65 співробітників центрального апарату та регіональних підрозділів інспекції.

Навчання проведено на найвищому рівні доктором психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології Миронцем Сергієм Миколайовичем. Його професіоналізм, глибокі знання, досвід та майстерність роз’яснювати складні теми зробили захід надзвичайно корисним і пізнавальним для всіх учасників.

ДІАМ – новий замовник для Інституту, сподіваємося на продовження співпраці!

Заступник директора Центру підвищення кваліфікації ІВК
Алла Желєзко