Гостьова лекція «Цифрове лідерство та інновації: як штучний інтелект змінює публічний сектор і суспільство»

За сприяння кафедри публічного управління та адміністрування 11 жовтня 2024 року для здобувачів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» та «Муніципальний менеджмент» відбулася гостьова лекція «Цифрове лідерство та інновації: як штучний інтелект змінює публічний сектор і суспільство».

Лекцію провів Василь Орищук, PhD у галузі публічного управління та адміністрування, член Керівної ради Спілки молодих державних службовців України, експерт відділу по роботі з тренерами Тренінгового центру прокурорів України, AI-тренер, ментор.

Під час лекції учасники мали можливість дізнатися про основні принципи цифрового лідерства та його важливість для державних органів у сучасному світі. Велику увагу було приділено питанням використання штучного інтелекту (ШІ) для оптимізації роботи публічного сектора, автоматизації процесів і підвищення ефективності державного управління. Особливу увагу спікер приділив темі ШІ та його можливостям у підвищенні прозорості та підзвітності публічних послуг, а також перспективам зростання цифрових стартапів в Україні.

Інтерактивний формат заходу дозволив учасникам пройти тестування на тему «Який ти цифровий лідер?» та визначити свої здібності в цій сфері.

Лекція стала важливою подією для учасників, які зацікавлені у розвитку своїх цифрових компетенцій та впровадженні інновацій у державні структури.

Висловлюємо подяку Василю Орищуку за зустріч, змістовну презентацію актуального практичного матеріалу, відповіді на запитання та надані контакти для подальшої співпраці.

Головня Юлія Ігорівна, канд. екон. наук, доц.,
доцент кафедри публічного управління та адміністрування

11.10.2024
остання редакція 17.10.2024