Всеукраїнська студентська наукова конференція «Фінансова політика у системі соціально-економічного розвитку України»

Кафедра фінансів факультету фінансів та обліку 15–16 жовтня 2024 року організувала та провела Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Фінансова політика у системі соціально-економічного розвитку України». У заході взяли участь 120 осіб, зокрема здобувачі вищої освіти з 10 провідних закладів вищої освіти України.

З вітальним словом виступила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Анжеліка ГЕРАСИМЕНКО; декан факультету фінансів та обліку, доктор економічних наук, професор Тетяна КАНЄВА; завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України, заслужений діяч науки і техніки України Ігор ЧУГУНОВ.

Під час конференції обговорено широке коло питань: фінансова політика соціально-економічного розвитку країни, бюджетна політика в умовах воєнного стану, розвиток фінансового ринку, міжнародні фінанси у системі забезпечення суспільного розвитку, фінанси соціального захисту в умовах воєнного стану.

Роботи, які презентували доповідачі, мали достатньо високий науковий рівень, і їх активно обговорювали учасники конференції.

Ігор ЧУГУНОВ,
завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент Національної академії наук України,
заслужений діяч науки і техніки України