Рекрутинг у компанії: зустріч студентів ДТЕУ зі стейкголдером

Університет тримає постійний зв’язок з випускниками різних років, які із задоволенням діляться зі студентами корисними лайфхаками та цікавим досвідом власного кар’єрного успіху.

Зустріч із випускницею 2017 року освітньої програми «Менеджмент персоналу» Іриною Шевчук, фахівцем з підбору персоналу одного з найбільших холдингів у сфері медіа, digital та комунікаційних послуг «Dentsu Ukraine», що відбулася 15 жовтня 2024 року на лекційному занятті з навчальної дисципліни «Рекрутмент», залишила багато позитивних емоцій.

Слухачі були вражені якістю та інформативністю презентаційного матеріалу, особливостями роботи й дозвілля в соціально-відповідальній медіакомпанії, можливостями реалізації кар’єри та атмосферою командної взаємодії, освітніми проєктами та методами мотивації до навчання працівників, соціальними ініціативами холдингу на українському ринку в умовах війни та іншим цікавим контентом.

Корисними для студентів освітньої програми «Менеджмент персоналу» стали поради спікера щодо вибору джерел розміщення резюме під час пошуку роботи, зокрема використання платформи LinkedIn для результативного рекрутингу в бізнесі.

Дякуємо нашій випускниці Ірині Шевчук за професійний майстер-клас, зичимо успішної кар’єри та професійного розвитку! Пишаємося нашими випускниками та чекаємо на наступні зустрічі!

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
к.е.н., доцент кафедри менеджменту