Воркшоп на тему «Основи фінансової звітності, визначення та відображення фінансових результатів»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 16 жовтня 2024 року фахівцями аудиторської компанії PwС, яка входить до «Великої четвірки» («The Big Four») аудиторських компаній світу, проведено воркшоп на тему «Основи фінансової звітності, визначення та відображення фінансових результатів».

Спікери заходу Ірина Тютюник (менеджер), Маргарита Цилюрик (старший аудитор), Аліна Арустамян (спеціаліст із просування бренду роботодавця) презентували практичний кейс із відображення основних бізнес процесів реального виробничого підприємства (закупівлі, виробництва та реалізації готової продукції), розкриття інформації про основні об’єкти обліку та результати діяльності підприємства у фінансовій звітності; загальних підходів щодо проведення аудиту показників фінансової звітності.

У заході взяли участь 76 студентів, які здобувають  ступінь вищої освіти «бакалавр» спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», викладачі кафедри обліку та оподаткування. Студенти-учасники взяли активну участь у бліц-опитування спікерів з питань ведення обліку та складання фінансової звітності.

Щиро вдячні спікерам-представникам PwС за цікаву і корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

О. В. Фоміна,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, професор;

А. П. Шаповалова,
канд. екон. наук, доцент.

остання редакція 18.10.2024