Співробітництво зі стратегічними партнерами: укладено договір з ТОВ «ТВК ВЕКТОР-ВС»

Стратегічне партнерство університету з бізнесом – це базис для підвищення якості вищої освіти, професійного становлення викладачів та студентів, зміцнення конкурентоспроможності освітніх програм та підвищення рівня інноваційного розвитку бізнесу.

Кафедра менеджменту ДТЕУ виявила ініціативу щодо співпраці та підписання договору про співробітництво ТОВ «ТВК ВЕКТОР-ВС» (лідера на ринку постачання якісної електротехнічної продукції в Україні з досвідом роботи понад 20 років) з Державним торговельно-економічним університетом.

Договір 10 жовтня 2024 року урочисто підписали: Костянтин Войтов, перший заступник директора підприємства-партнера, та Наталія Притульська, перший проректор ДТЕУ з науково-педагогічної роботи, професор. У заході, що відбувся символічно під час тижня CAREER WEEK-2024, взяли активну участь: Сергій Бай, завідувач кафедри менеджменту, професор, Ірина Миколайчук, доцент, та Надія Денисенко, HR-директор підприємства.

Під час зустрічі були висловлені сподівання, що співпраця в рамках договору зумовить у майбутньому синергію у взаємодії обох сторін у процесі реалізації спільних цікавих проєктів у таких напрямах: налагодження довгострокових партнерських відносин у сфері спільних наукових заходів, можливість участі викладачів та (або) здобувачів вищої освіти в науково-дослідницьких роботах, розробці та оновленні освітніх програм за всіма рівнями вищої освіти та різними профільними спеціальностями в ДТЕУ, сприяння в організації проведення підвищення кваліфікації працівників тощо.

Щиро вітаємо всіх учасників події із започаткуванням нового проєкту, зичимо миру та добробуту!

Сергій Бай,
доктор економічних наук, професор,