Гостьова лекція «Академічна доброчесність: навчання заради успіху»!

З метою формування та розвитку у здобувачів ДТЕУ компетентностей щодо підвищення рівня відповідальності, як під час навчального процесу, так і впродовж майбутньої професійної діяльності в процесі виконання службових повноважень в органах публічної влади, 17 жовтня 2024 року для здобувачів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» і «Муніципальний менеджмент» організовано гостьову лекцію на тему «Академічна доброчесність: навчання заради успіху»!

Спікерка – Марина Януш, помічниця-консультант народного депутата України, громадська активістка та публічний діяч, випускниця ВТЕІ ДТЕУ освітньої програми «Публічне управління та адміністрування», випускниця програми «Державотворець», керівниця громадської організації «Студентська Академія волонтеріату», співзасновниця еко-спільноти «Папороть».

Під час заходу розглянуто питання важливості дотримання основних принципів академічної доброчесності та етичних стандартів в освітньому процесі, обговорено аспекти впливу їх на успіхи в навчанні та професійній кар’єрі, а також надано важливі поради щодо студентської практики та подальшої роботи в органах публічної влади.

Щиро вдячні пані Марині за лекцію-дискусію для наших здобувачів.

Юлія Головня,
доцент, кандидат економічних наук,
доцент кафедри публічного управління та адміністрування

17.10.2024