ДТЕУ на церемонії інавгурації 100-го навчального року у Краківському економічному університеті

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Анжеліка Герасименко взяла участь в урочистій церемонії інавгурації з нагоди початку 2024-2025 навчального року у Краківському економічному університеті. До заходу були залучені ректори інших закладів вищої освіти Кракова, представники закордонних університетів-партнерів, а також високі посадовці з уряду Польщі та мерії міста Краків.

Під час візиту проректором Герасименко було проведено перемовини щодо перспектив співпраці з ректоратом Краківського економічного університету, а також представниками  Мічиганського Університету (США), Університету Мессіни (Італія), Академії економічної освіти Молдови, Університету публічної служби Людовіка (Угорщина) та Університету Мармара (Туреччина), закладено підвалини ефективної міжуніверситетської співпраці.

02.10.2024
остання редакція 28.10.2024