Захист дипломних магістерських робіт студентами ФЕМП
Загальна інформація
15 січня 2014 року в приміщенні Антимонопольного комітету України відбувся захист дипломних магістерських робіт студентами факультету економіки, менеджменту і права спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції». Державна екзаменаційна комісія на чолі з заступником директора департаменту, начальником управління АМК України Кулішовою Т.В. високо оцінила роботи восьми кращих студентів 6 курсу ФЕМП 18 групи: Форостянової Анастасії, Камінської Інни, Петренко Анни, Рябоконя Валерія, Салюк Валентини, Цвєткової Олени, Юхимука Олександра, Яременко Анни. Захист магістерських робіт викликав інтерес у співробітників АМК України, які були присутні у залі. Проведення засідань ДЕК в АМК України є важливою формою співробітництва нашого університету з цим органом державної влади.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)