Захист дипломних робіт студентів англомовної магістерської програми
Загальна інформація
На кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 15-16 січня 2014 року вперше відбувся захист дипломних магістерських робіт студентів англомовної магістерської програми за спеціалізацією «Менеджмент туристичного бізнесу».
Студенти-магістри продемонстрували високий рівень професійної та мовної підготовки. Якісна успішність випускників англомовної магістерської програми склала 100%.
Бажаємо випускникам професійної самореалізації у найкращих підприємствах туристичного та готельного бізнесу.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)