Підсумки літньої виробничої практики в Італії
Загальна інформація
Уже шостий сезон поспіль студенти факультету технологій та бізнесу проходять виробничу практику в Італії. Раніше це були готелі лише в районі Горгано, а зараз географія баз практики значно розширилася – додалися готелі на курортах Ріміні та у всесвітньовідомих Салерно і Позітано. Також цьоріч уперше деякі студенти проходили практику не як зазвичай – три місяці, а п’ять.
6 грудня наші партнери – президент Асоціації UCMItaly Паоло Брешиа і менеджерка проєкту EuroEst Олена Герасименко, за участі декана ФТБ Надії Ведмідь та відповідальної за практику Алли Охріменко, вручили студентам сертифікати щодо проходження літньої виробничої практики. Студенти мали можливість отримати сертифікати одного із трьох рівнів. Більшість наших студентів досягли рівня компетентності другого (середнього) рівня, а Мирослава Мокійчук, котра вже другий рік поспіль брала участь у цій виробничій практиці – сертифікат третього (найвищого) рівня.
Вітаємо здобувачів сертифікатів і сподіваємося, що отримані знання, досвід та натхнення сприятимуть у вашій подальшій кар’єрі!
Невдовзі розпочнеться організаційна діяльність щодо літньої виробничої практики в Італії сезону 2025 р. Запрошуємо всіх бажаючих у сферу гостинності для набуття нових компетентностей з італійським шармом!
Ось враження деяких студентів про практику.
Хінціцька Анна, 2-12 група, здобувачка ОП «Готельно-ресторанна справа»: «Враження після проходження практики залишилися неймовірно теплими та цінними. Це той досвід, який має отримати кожен студент. Я не скажу, що це була легка практика, але саме цей період став орієнтиром для подальшого мого розвитку в обраній справі. Дуже ціную ті практичні знання, тих людей, яких мені подарувала доля в Італії. Дякую університету за такі можливості»!
Рижикова Зоряна, 2-12 група, здобувачка ОП
«Готельно-ресторанна справа»: «Моя практика в Італії,
що організована університетом через асоціацію UCMItaly, стала
унікальним досвідом професійного та особистісного розвитку. Я мала
можливість зануритися в європейську культуру, вдосконалити свої
професійні навички та розширити кругозір. Робота в команді дала
змогу здобути нові навички щодо вирішення завдань, а також
зрозуміти важливість впливу міжкультурної комунікації.
Окрім професійного аспекту, великим плюсом було спілкування з
місцевими жителями та знайомство з культурою та традиціями Італії.
Це допомогло мені краще зрозуміти особливості життя в іншій країні
та розвинути гнучкість у роботі з людьми різного походження.
Загалом, цей досвід був неймовірно цінним. Я вдячна рідному
університету, асоціації за надану можливість, яка стала важливим
кроком у моєму професійному зростанні»!