Доступ до міжнародної онлайн-платформи Statista
Загальна інформація
Державний торговельно-економічний університет з червня 2025 року передплатив доступ до міжнародної онлайн-платформи Statista (https://www.statista.com).
Statista — це глобальна платформа даних та бізнес-аналітики з великою колекцією статистичних даних (більше 1 млн), звітів та аналітичних даних з понад 80 000 тем з 22 500 джерел у 170 галузях (від економіки, фінансів до технологій, споживчих товарів тощо). Платформа дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, надає прогнози, огляди ринків, споживчі висновки, аналітичні звіти.
Statista буде цінним інструментом для науковців та здобувачів вищої освіти у реалізації досліджень, підготовці наукових статей, кваліфікаційних, курсових робіт, проєктів тощо.
Доступ до онлайн-платформи Statista можливий з усіх комп’ютерів університету за посиланням https://www.statista.com

