Послуги психологічної підтримки

Шановні студенти, викладачі та співробітники КНТЕУ!

Центр психологічного забезпечення професійної діяльності кафедри психології пропонує БЕЗКОШТОВНО послуги психологічної підтримки – індивідуальні консультації та групи взаємодопомоги.

Скористатися даною послугою можна з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 за попереднім записом особисто у Центрі – каб.Б-404 або за телефоном  531–49–80 (вн.15-80, 15-82). Тривалість консультації – 50 хв.

Групи взаємодопомоги (12-15 чол.) будуть проходити за окремим графіком. Про що буде повідомлено окремо.

25.02.2014
adv