Новий поштовх партнерства з компанією «Фокстрот»
Загальна інформація
Державний торговельно-економічний університет продовжує активно розвивати партнерство з провідними вітчизняними та міжнародними компаніями. У межах «Career week» 16 квітня 2026 року відбулося підписання договору про співпрацю з компанією «Фокстрот», яка є партнером університету з 2014 року.
Від університету угоду підписав ректор Анатолій МАЗАРАКІ, від партнера — СЕО компанії «Фокстрот» – випускник ДТЕУ Юрій ПОЛІЩУК.
Під час зустрічі було окреслено та обговорено ключові напрями подальшої співпраці, зокрема організацію практичної підготовки студентів, проведення спільних освітніх заходів, стажувань та залучення фахівців-практиків до освітнього процесу.
Ректор університету зазначив, що партнерство з провідними компаніями є важливою складовою підготовки конкурентоспроможних фахівців, адже дає змогу поєднувати теоретичні знання з реальними бізнес-практиками, що є трендом університету протягом 80-річної діяльності. Підписання угоди – імпульс для продовження співпраці.
СЕО «Фокстрот» також наголосив на важливості інвестування у молоді таланти та розвитку професійних компетентностей студентів ще під час навчання, підкресливши відкритість компанії до співпраці та підтримки молодих спеціалістів на старті їхньої кар’єри.
У межах тижня кар’єри, який наразі триває в університеті, для здобувачів було проведено гостьову лекцію на тему «Від студентської аудиторії до управління бізнесом: шлях, який починається сьогодні». Спікером був начальник відділу навчання та розвитку компанії «Фокстрот» Олександр КАЗЕЛЬСЬКИЙ.
Під час виступу спікер розповів про особливості побудови кар’єри у ритейлі, сучасні вимоги до молодих фахівців, можливості професійного зростання у компанії, а також поділився практичними порадами щодо розвитку soft skills, адаптації до корпоративного середовища та ефективного планування кар’єрної траєкторії.
Особливу увагу було приділено практичній підготовці та розвитку молодих спеціалістів у компанії, що дає змогу студентам отримати перший професійний досвід ще під час навчання. Учасники заходу мали змогу поставити запитання та отримати практичні рекомендації щодо успішного старту кар’єри.
Захід став важливою платформою для налагодження взаємодії між університетом та бізнесом, посприяв формуванню актуальних навиків у здобувачів вищої освіти та їхній готовності до викликів ринку праці.
Лише спільно робота та системна взаємодія здатні забезпечити конкурентоспроможність в сучасних умовах.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Назаренко Оксана,
директор центру розвитку кар’єри








