Увага! Необхідна допомога волонтерів

Шановні студенти!

Наш університет взяв під свою опіку Київську міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги Деснянського району (вул. Братиславська, 3).

Протягом лютого місяця до лікарні було відправлено декілька партій ліків, медичних засобів та матраців. Навчально-виробничим об'єднанням КНТЕУ готуються страви для забезпечення триразового харчування постраждалих. Профспілкою та Радою студентського самоврядування КНТЕУ проводиться збір та передача коштів, медичних засобів, іншої матеріальної допомоги тощо. В університеті виділено приміщення для зберігання ліків постраждалим, які знаходяться в лікарні та працює кімната психолога для всіх, хто потребує психологічної допомоги.

Волонтери із числа студентів КНТЕУ та учнів Вищого комерційного училища КНТЕУ забезпечують доставку їжі та догляд за постраждалими. Однак, досі існує потреба у роботі волонтерів. Хто має бажання і можливість допомогти у догляді за хворими, звертайтеся до інфо-центру за телефоном: 063 639-23-07; 093 710-58-84 .

28.02.2014
adv