З весною, наші ніжні, чарівні, сміливі, прекрасні дружини, подруги, бабусі, мами, сестри, доньки
Загальна інформація
6 березня 2014 року в КНТЕУ з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня відбулося нагородження жінок-викладачів, співробітниць та студенток-волонтерів.
Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі привітав прекрасну половину університету зі святом весни та наголосив, що КНТЕУ завжди тримався саме на жінках, а серед студентів вони завжди є найактивнішими.
Загалом почесні грамоти за сумлінну і плідну працю отримала 41 співробітниця та 35 були нагороджені листом-подякою. 30 студенток-волонтерів, активістки, які відстоювали демократичні цінності та європейське майбутнє України, готували та допомагали пораненим, що знаходяться на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні швидкої допомоги, отримали почесні грамоти, цінні подарунки і слова глибокої вдячності ректора, який захоплюється благородством та милосердям студентів Київського національного торговельно-економічного університету.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)