Відзначення активістів Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів»

18 березня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося урочисте нагородження студентів-активістів Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів». Взагалі почесні грамоти активістів консумерського руху отримали 100 студентів із факультету товарознавства та торговельного підприємництва, факультету економіки, менеджменту та права і факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики.

Нагороджуючи консумеристів, ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі зазначив, що благородна справа захисту прав споживачів поєднує в собі саме ті знання та навички, які отримують випускники Київського національного торговельно-економічного університету. Перший проректор Наталія Притульська побажала всім активістам консумерського руху назавжди зберегти в собі цей запал та активну громадську позицію, що допомагатиме їм у такій важливій місії й нелегкій справі захисту прав споживачів.

Почесним гостем церемонії нагородження став відомий тележурналіст Костянтин Грубич, колишній ведучий популярної телепрограми «Знак якості». Він також отримав почесну грамоту активіста консумерського руху та відповів на багаточисельні питання студентів. Наприкінці цікавого та невимушеного діалогу з активістами журналіст побажав їм успіхів і висловив упевненість у щасливому майбутньому нашої держави, завдяки таким активним та обізнаним професіоналам, якими є студенти Київського національного торговельно-економічного університету.

18.03.2014
adv