Лекція «Пріоритети співпраці митних служб України та країн Митного союзу»

2 квітня 2014 року для студентів ФЕМП відбулась лекція заступника начальника Управління аналізу ризиків та аналітичної роботи Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України Гайшунова М.В. на тему «Пріоритети співпраці митних служб України та країн Митного союзу».

Лекцію було присвячено наріжним питанням організації митної справи в сучасній Україні. Висвітлено проблеми співпраці митних служб України та країн Митного союзу в умовах перспектив підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.  Акцентовано увагу на заходах митної служби щодо виявлення нелегальних схем ухилення від сплати митних платежів. Викликала зацікавленість у студентської аудиторії інформація щодо нових змін у системі митного оподаткування з огляду на завдання поповнення дохідної частини  державного бюджету України.

02.04.2014
Vita