Лекція «Пріоритети співпраці митних служб України та країн Митного союзу»
Загальна інформація
2 квітня 2014 року для студентів ФЕМП відбулась лекція заступника начальника Управління аналізу ризиків та аналітичної роботи Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України Гайшунова М.В. на тему «Пріоритети співпраці митних служб України та країн Митного союзу».
Лекцію було присвячено наріжним питанням організації митної справи в сучасній Україні. Висвітлено проблеми співпраці митних служб України та країн Митного союзу в умовах перспектив підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Акцентовано увагу на заходах митної служби щодо виявлення нелегальних схем ухилення від сплати митних платежів. Викликала зацікавленість у студентської аудиторії інформація щодо нових змін у системі митного оподаткування з огляду на завдання поповнення дохідної частини державного бюджету України.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)