Вище комерційне училище КНТЕУ отримало диплом І ступеня за кращий інноваційний освітній проект

8 квітня 2014 року в Київському міському палаці дітей та юнацтва відбувся традиційний захід столичної профтехосвіти «Вернісаж педагогічної творчості-2014»
    До нашого училища завітали заступники директорів 28 загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. Для гостей ВКУ було підготовлено 6 відкритих уроків, проведена презентація інноваційного проекту «Оцінка неформального професійного навчання дорослого населення», який був презентований на Вернісажі. Гості ознайомились з виставкою-презентацією робіт учнівського самоврядування, майстер-класами з професійно-практичної підготовки учнів, презентаціями гурткової роботи в училищі.
    За підсумками "Вернісажу педагогічної творчості-2014" Вище комерційне училище КНТЕУ стало абсолютним переможцем у різних номінаціях і отримало диплом І ступеня за перемогу у Вернісажі на тему «Інноваційна діяльність – шлях до вершини професійної майстерності педагогічного колективу», а педагогічний колектив ВКУ КНТЕУ нагороджено дипломом І ступеня за кращий інноваційний освітній проект.
       За інформацією ВКУ КНТЕУ

08.04.2014