Студенти Вінницького торговельно-економічного інституту провели флешмоб, утворивши «живу» карту України
Загальна інформація
17 квітня студенти Вінницького торговельно-економічного інституту провели флешмоб, утворивши «живу» карту України та заспівали гімн двома мовами. Подібні флешмоби в підтримку України молодь організовує в різних куточках країни, демонструючи свою громадянську позицію.
17.04.2014
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
adv
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
4758
остання редакція 17.04.2014
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
Vita