Студенти КНТЕУ – переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Регіональна економіка"

З 23 по 25 квітня 2014 року ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" приймав студентів вищих навчальних закладів України – учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Регіональна економіка". Протягом цих трьох днів понад 50 учасників із 15 регіонів України долали низку складних завдань, демонстрували свої знання з регіональної економіки. Також учасники мали унікальну можливість відвідати ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Активну участь у змаганнях взяли студенти Київського національного торговельно-економічного університету 1 курсу професійного спрямування «Міжнародна економіка», які посіли призові місця й отримали диплом ІІ ступеняБондар Анна Сергіївна (ФЕМП, 1 курс, 8 група), сертифікат за ІІ місце у номінації «За оригінальність ідеї» - Чайковський Богдан Володимирович (ФЕМП, 1 курс, 9 група), сертифікат за ІІІ місце у номінації «За логічність мислення» - Туник Сергій Миколайович (ФЕМП, 2 курс, 8 група).

Бажаємо переможцям подальших наукових відкриттів, досягнень та звершень.

25.04.2014
Vita