Результати спортивних змагань до Дня університету

У рамках святкування Дня університету 31 травня відбулись спортивні змагання.

Особливо яскраві враження отримали учасники,  вболівальники та гості змагань з жіночого футболу. Команда «ВУЗВ (Вхід у змінному взутті)», здобула блискучу перемогу!

У програмі «Богатирських ігор» 1 місце, посів Карпук Назарій, який встановив рекорд університету у поштовху гирі вагою 32 кг однією рукою – 62 рази! 2 місце  - Гемай Павло,  3 місце - Пилипенко Євген у змаганнях в категорії "Армреслінг"!

Цього ж дня відбулося довгоочікуване урочисте вручення Кубку КНТЕУ зі "Спартакіади 2013-2014" команді Факультету товарознавства та торговельного підприємництва!

03.06.2014
adv