Одночасне здобуття вищої освіти для студентів КНТЕУ

Вступнику

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ СТАЦІОНАРУ КНТЕУ!

Ви маєте унікальну можливість на одночасне здобуття вищої освіти

за іншою спеціальністю та іншою формою здобуття освіти!

Одночасне здобуття другої вищої освіти забезпечить підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці!

Згідно з Правилами прийому на навчання до КНТЕУ в 2020 р. (п. 1, розділу VII) студенти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра можуть вступати на ІІ курс для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю та іншою формою навчання за кошти фізичних та юридичних осіб за результатами сертифікатів ЗНО.

Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО та структура прийому

Ви маєте можливість вступити на будь-яку спеціальність КНТЕУ на вакантні місця в межах ліцензійного обсягу

Переваги одночасного здобуття вищої освіти студентами КНТЕУ:

• навчання на одній навчальній базі;
  • зменшення вартості навчання в середньому до 30 %;
  • перезарахування результатів навчання з відповідних дисциплін у КНТЕУ;
  • розширення можливостей щодо обрання магістерських програм.

Заяви для участі у конкурсному відборі приймаються:

І етап

з 01 по 22 серпня

дистанційно

ІІ етап

з 25 серпня по 23 вересня

в паперовому вигляді,

особисто

ІІІ етап

з 24 вересня по 23 жовтня

IV етап

з 26 жовтня по 24 листопада

Перелік необхідних документів:

• Документ державного зразка про повну загальну середню освіту (свідоцтво / атестат) та додаток до нього – оригінал та 2 ксерокопії формату А-4.
  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та додатка до нього (інформаційна картка роздрукована з інформаційної сторінки, в якому вказані результати ЗНО) – оригінал та 2 ксерокопії формату А-4.
  • Документ, що посвідчує особу – оригінал та 3 ксерокопії формату А-4. (для паспортів у вигляді ID-картки – витяг із державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання – 3 ксерокопії формату А-4.)
  • Військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством) – 1 ксерокопія формату А-4.
  • Довідка про ідентифікаційний номер – оригінал та 2 ксерокопії формату А-4.
  • Довідка з деканату  (вказати спеціальність, курс) - оригінал та 1 ксерокопія фррмату А-4;
  • Копія шлюбного свідоцтва (для осіб, які мають розбіжності у прізвищах в документах (паспорт, атестат, сертифікат) – 1 ксерокопія формату А-4.
  • 6 фотокарток розміром 3х4 см (фотокартки повинні бути виконані в діловому одязі на білому фоні).
  • Конверт без марки формату А5 – 2 шт.
  • Поштовий конверт з маркою по Україні – 1 шт.
  • Папка-швидкозшивач (картонна) – 1 шт.

Примітка: медична довідка для вступу не потрібна

Розмір плати за надання освітніх послуг на умовах одночасного здобуття вищої освіти за декількома освітніми програмами студентами КНТЕУ денної форми здобуття освіти

заочна

вечірня

Довідки та консультації за телефоном:

+38 (044) 531-48-88,   кім. В-110 - Інформаційно-консультаційний центр приймальної комісії

Чекаємо ВАС на Вступі 2020!!!

18.06.2014
Svetik