Засідання вченої ради КНТЕУ

Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ 28 серпня 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Вступне слово ректора КНТЕУ академіка А.А. Мазаракі.

2.

Звіт проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків КНТЕУ Сая В.М. про роботу за період дії контракту з 01.09.2009 р по 31.08.2014 р.

Звіт схвалено

3.

Про зміни в організації освітнього процесу.

4.

Про удосконалення та ухвалення навчальних планів.

5.

Про ухвалення програм та робочих програм навчальних дисциплін.

6.

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань пере­ве­ден­ня студентів на вакантні місця державного замовлення у КНТЕУ.

7.

Про результати експерименту щодо контролю знань студентів ІІІ курсу денної форми навчання у ІІ семестрі 2013/14 н.р.

8.

Про ухвалення плану проведення міжнародних, всеукраїнських та вузівських науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, олімпіад, конкурсів на 2015 рік.

9.

Про ухвалення плану проведення лекцій за участю провідних вчених та видатних фахівців-практиків на ІІ півріччя 2014 року.

10.

Про вдосконалення організаційної структури Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

11.

Про уточнення теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Гурджиян К.В.

Рішення прийнято

28.08.2014